Seznam registrovaných delegátů

Aktuální počet registrovaných 119.
Delegáty si můžete stáhnout ve formátu XLS.

Delegát Společnost Město
Ing. Dominik Adler HBH Projekt spol. s.r.o. Brno
Ing. Jan Bajer MBA GEFOS a.s. Praha
Ing. Pavel Bartoník IMOS Brno, a.s. Brno
Ing. Miloš Bažant Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje Brno
Ing. Martin Bedrava Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje Brno
Ing. Jan Bergler SUDOP EU a.s. Praha
Richard Bogusch SAT s.r.o. Praha
Ing. Šárka Bukovská AVE Kladno s.r.o. Kladno
Ing. Marie CHARVÁTOVÁ Sweco Hydroprojekt a.s. Praha 4
Ing. František Chlup Skanska a.s. Praha
Martin Chodil Skanska a.s. Praha
Ing. Martin Chrastil SUDOP PRAHA a.s. Praha
Ing. Tomáš Čížek HBH Projekt spol. s.r.o. Brno
Ing. Petr Čuba Skanska a.s. Praha
Ing. Jan Drbohlav Ph.D. ELTODO, a.s. Praha 4
Ing. Martin Fischer Skanska a.s. Praha
Ing. Jan Floriánek HRDLIČKA spol.s r.o. Tetín
Ing. Boris Fosláni IMOS Brno, a.s. Brno
Ing. et Ing. Lenka Greslová DIPONT s.r.o. Libouchec
Bc. Roman Hanák Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje Brno
Ing. Václav Hašlar USK s.r.o. Mladá Boleslav
Radomil Havrda DS engineering PLUS, a.s. Praha
Ing. Jaroslav Heinrich HBH Projekt spol. s.r.o. Brno
Bc. Karel Hejdrych USK s.r.o. Mladá Boleslav
Ing. Jindřich Hochman Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje Brno
Ing. Karel Hostaša CROSS Zlín, a.s. Louky, Zlín
Ing. Daniel Houška Skanska a.s. Praha
Ondřej Hřib ŽPSV s.r.o. Uherský Ostroh
Ing. Radovan Hrnčíř HBH Projekt spol. s.r.o. Brno
Ing. Michala Hrnčířová HBH Projekt spol. s.r.o. Brno
Ing. Ilja Hustý Stráský, Hustý a partneři s.r.o. Brno
Šárka Janštová Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje Brno
Ing. Lukáš Ježek SUDOP PRAHA a.s. Praha
Marek Kajfosz ELTODO, a.s. Praha 4
Pavel Karásek PORR a.s. Praha
František Kinc Skanska a.s. Praha
Ing. Jaroslav Kocián MBA GEFOS a.s. Praha
Ing. Pavel Koláček OLSIMO s.r.o. Olomouc
Tomáš Koláček OLSIMO s.r.o. Olomouc
Ing. Lukáš Koláček Skanska a.s. Praha
Ing. Zdeněk Komůrka Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje Brno
Ing. Jaroslav Kosík Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje Brno
Ing. David Košťálek Skanska a.s. Praha
Roman Kozák PORR a.s. Praha
Ing. Dušan Krajčír ELTODO, a.s. Praha 4
Mgr. Martina Křivánková Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje Brno
Ing. Jiří Křížek Pražské služby, a.s. Praha
Ing. Radek Kruml AVE Kladno s.r.o. Kladno
Mgr. Renáta Krystyníková město Otrokovice Otrokovice
Lucie Kubíková Pražské služby, a.s. Praha
Ing. Jiří Kučera Skanska a.s. Praha
Bc. RADEK KUDLIČKA MBA SAT s.r.o. Praha
Ing. Vladimír Kurš VÁHOSTAV - CZ, organizační složka Kroměříž
Miroslav Kušnír MgA CROSS Zlín, a.s. Louky, Zlín
Sabina Kutláková Pražské služby, a.s. Praha
Ing. Jiří Landa Sweco Hydroprojekt a.s. Praha
Bc. Martin Leška STAVplan-CZ s.r.o. Plzeň
Mgr. Taťána Lichá Pražské služby, a.s. Praha
Ing. Martin Lipl HBH Projekt spol. s.r.o. Brno
Ing. Ronald Loydl PONVIA CONSTRUCT s.r.o. Olomouc
Ing. Zdeněk Luža Skanska a.s. Praha
Ing. Petr Macejka Ph.D UDIMO, spol. s r.o. Ostrava
Ing. Milan Macháček Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje Brno
Ing. Martin Malaska Skanska a.s. Praha
Bc. Zbyněk Mašláň CROSS Zlín, a.s. Louky, Zlín
Ing. Tomáš Mátl Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace Jihlava
LUMÍR MENŠÍK SAT s.r.o. Praha
Ing Rostislav Mitrenga Mitrenga-stavby, spol. s r.o. Brno
Jiří MOC Sweco Hydroprojekt a.s. Praha 4
Bc. Marek MŰLLER Sweco Hydroprojekt a.s. Praha 4
Ing., Mgr. Martin Naď VÁHOSTAV - CZ, organizační složka Kroměříž
Ing. Radovan Necid Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace Jihlava
Ing. Josef Neuwirth Metrostav a.s. Praha
Ing. Tomáš Opletal MBA ŽPSV s.r.o. Uherský Ostroh
Ing. Jan Ostrý SUDOP PRAHA a.s. Praha
Jakub Papoušek DS engineering PLUS, a.s. Praha
Ing. Petr Pavelka HRDLIČKA spol.s r.o. Tetín
Ing. Michal Pavlík GEFOS a.s. Praha
Pavel Pešek Pražské služby, a.s. Praha
Ing. Lubomír Pilný Skanska a.s. Praha
Ing. Ivan Pomykáček SUDOP PRAHA a.s. Praha
Ing. Libor Povejšil ELTODO, a.s. Praha 4
Ing. Jiří Řehoř SUDOP PRAHA a.s. Praha
Ing. Martin Řehulka Projekční kancelář PRIS spol. s r.o. Brno
Ing. Jan Rosík DIPONT s.r.o. Libouchec
Bc. Jitka Růžková město Otrokovice Otrokovice
Mgr. Marat Saber ELTODO, a.s. Praha 4
Ing. Marek SÁČEK Sweco Hydroprojekt a.s. Praha 4
Jiří Šára PORR a.s. Praha
Ing. Aleš Semotam PONVIA CONSTRUCT s.r.o. Olomouc
Mgr. Tomáš Šikula HBH Projekt spol. s.r.o. Brno
Bc. Radek Šíma Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace Plzeň
Ing. Jaroslav Šípek STAVplan-CZ s.r.o. Plzeň
Bc. Lukáš Skýva SAT s.r.o. Praha
Ing. Tomáš Slavíček SUDOP PRAHA a.s. Praha
Ing. Martin Špaček Pražské služby, a.s. Praha
Ing. Vlastimil Šponer Skanska a.s. Praha
Jaroslav Šťastný IMOS Brno, a.s. Brno
Mgr. Michal Štěpán Pražské služby, a.s. Praha
Jan Štipčák IMOS Brno, a.s. Brno
Ing. Jan Strnad Pražské služby, a.s. Praha
Bc. Barbora Suková Pražské služby, a.s. Praha
Ing. Štěpán Svoboda Ph.D. HBH Projekt spol. s.r.o. Brno
Ing. Pavel Svoboda PhD. Stráský, Hustý a partneři s.r.o. Brno
Ing. Jakub Točín SUDOP PRAHA a.s. Praha
Ing. Jan Týn ELTODO, a.s. Praha 4
Jaroslav Vaněk Pražské služby, a.s. Praha
Ing. Jiří Velíšek Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace Plzeň
Jiří Vinklárek Skanska a.s. Praha
Bc. Martin Vít Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace Plzeň
František Voldřich Pražské služby, a.s. Praha
Ing. Jaroslav Vopalecký PORR a.s. Praha
Ing. Michal Vozdecký Skanska a.s. Praha
Ing. Vojtěch Vybíral Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje Brno
Ing. Dana Wangler SUDOP PRAHA a.s. Praha
Zdeněk Žabka ŽPSV s.r.o. Uherský Ostroh
Roman Zaňát ŽPSV s.r.o. Uherský Ostroh
Ing. Roman Zbořil Skanska a.s. Praha
JUDr. Terezia Zlámalová Město Vizovice Vizovice