Seznam registrovaných delegátů

Aktuální počet registrovaných 142.
Delegáty si můžete stáhnout ve formátu XLS.

Delegát Společnost Město
Ing. Ivana Adamova SUDOP PRAHA a.s. Praha
Michal Altrichter COLAS CZ, a.s. Praha
Aleeš Bednář QM-4C, s.r.o. Liberec
Ing. Martin Bedrava Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje Brno
Ing. Libor Bělkovský PORR a.s. Praha
Ing. František Benč Ph.D. IBR Consulting, s.r.o. Praha
Jan Bergler SUDOP EU a.s. Praha
Jan Bergler SUDOP EU a.s. Praha
Ing. Václav Beroušek Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace Plzeň
Ing. Zuzana Biela SAGASTA s.r.o. Praha 4
Ing. Miroslav Blažek BUNG CZ s.r.o. Praha
Ing. Peter Bobáň COLAS CZ, a.s. Praha
Mgr. Lucie Bohátková SG Geotechnika a.s. Praha
Ing. Tomáš Böhm MBA Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace Ostrava
Ing. Zdeňka Bolehovská PUDIS a.s. Praha 6
Ing. Ivana Březinová SAGASTA s.r.o. Praha 4
Ing. Aleš Čermák Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace Praha
Ing. Martin Chrastil SUDOP PRAHA a.s. Praha 3
Ing. Eduard Cirmon Cirmon s.r.o. Praha
Ing. Tomáš Čížek HBH Projekt spol. s r.o. Brno
Ing. Jiří Čurda SAGASTA s.r.o. Praha 4
Ing. Tomáš Cvach EUROVIA CS, a.s. Praha
Jan Ďurove Geotechnika Ďurove s.r.o. Karlovy Vary
Jitka Dvořáková BIGUMA BOHEMIA, s.r.o. Břeclav
Ing. Lukáš Dzoba IMOS Brno, a.s. Brno
Jan Fikar IBR Consulting, s.r.o. Praha
Bohumil Fišer Valbek, spol. s r.o. Liberec
Ing. Petr Foltýnek Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace Olomouc
ing. Jan Gucko EUROVIA CS, a.s. Praha
Martina Habancová BIGUMA BOHEMIA, s.r.o. Břeclav
Jiří Halák EUROVIA CS, a.s. Praha
Bc. Roman Hanák Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje Brno
Josef Hanuš IBR Consulting, s.r.o. Praha
Ing. František Hanuš Valbek, spol. s r.o. Praha 10
Ing. Miroslav Hanžl Valbek, spol. s r.o. Liberec
Ing. Václav Hašlar USK s.r.o. Mladá Boleslav
Radomil Havrda DS engineering PLUS, a.s. Praha
Bc. Karel Hejdrych USK s.r.o. Mladá Boleslav
Ing. Roman Hek EUROVIA CS, a.s. Praha
Ing. Vlastimil Hladík Chládek a Tintěra Havlíčkův Brod, a.s. Havlíčkův Brod
Ing. Jindřich Hochman Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje Brno
Ing. Tomáš Honc PUDIS a.s. Praha 6
Michal Hostáň COLAS CZ, a.s. Praha
Ing. Karel Hostaša CROSS Zlín, as Zlín
Ing. Vít Hoznour SAGASTA s.r.o. Praha 4
Hana Hrabalová BIGUMA BOHEMIA, s.r.o. Břeclav
Ing. Jan Hrachovec SAGASTA s.r.o. Praha 4
Ondřej Hřib ŽPSV s.r.o. Uherský Ostroh
Ing. Lukáš Hruboň MBA VALBEK-EU, a.s. Liberec
Mgr. Martin Janda Ministerstvo pro místní rozvoj Praha
Ing. Lubomír Janos DELTABLOC o.z. DBD GmbH Praha 1 - Nové Město
Šárka Janštová Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje Brno
Ing. Jiří Jarolím SUDOP PRAHA a.s. Praha
Ing. Pavel Jenýš Valbek, spol. s r.o. Liberec
Ing. Lukáš Ježek SUDOP PRAHA a.s. Praha
Ing. Jakub Jíra EUROVIA CS, a.s. Praha
Ing. Tomáš Juna EUROVIA CS, a.s. Praha
Pavel Karásek PORR a.s. Praha
Ing. Martin Karda SAGASTA s.r.o. Praha 4
Ing. Pavel Keller COLAS CZ, a.s. Praha
František Koblížek IBR Consulting, s.r.o. Praha
Ing. Maxim Kokočev COLAS CZ, a.s. Praha
Ing. Zdeněk Komůrka Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje Brno
Mgr. Tadeáš Kopeček Delta Bloc Deutschland GmbH, odštěpný závod DELTABLOC CZ Praha
Ing. Jan Košárek AZ GEO, s.r.o. Ostrava
Roman Kozák PORR a.s. Praha
Michal Krejčí V - CON, s.r.o. Liberec
Mgr. Martina Křivánková Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje Brno
Pavel Kubísek SGS Czech Republic, s.r.o. Praha
Ing. Petr Kučera SG Geotechnika a.s. Praha
Petra Kučerová Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace Praha
Erik Kukla REKMA - Trading, spol. s r.o. Břeclav
Ing. Vladimír Kurš VÁHOSTAV - CZ, organizační složka Ostrava
Ing. Libor Ládyš EKOLA group, spol. s r.o. Praha
Ing. Martin Ládyš EKOLA group, spol. s r.o. Praha
Ronald Lauko SG Geotechnika a.s. Praha
Ing. Jan Lichtneger Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace Praha
Ota Loch SGS Czech Republic, s.r.o. Praha
Ing. Milan Macháček Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje Brno
Ing. Peter Marek SUDOP PRAHA a.s. Praha
Patrik Marek REKMA - Trading, spol. s r.o. Břeclav
Ing. Martin Máša Valbek, spol. s r.o. Liberec
Peter Mellen SGS Czech Republic, s.r.o. Praha
Ing. Dušan Merta PUDIS a.s. Praha 6
Ing. Predrag Mitrovič COLAS CZ, a.s. Praha
Ing. Karel Nápravník EUROVIA CS, a.s. Praha
Ing. Libor Navrátil COLAS CZ, a.s. Praha
Ing. Radovan Necid Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace Jihlava
Ing. Roman Nekula MBA Brněnské komunikace a.s. Brno - Štýřice
Ing. František Niebauer EUROVIA CS, a.s. Praha
Ing. Tomáš Opletal MBA ŽPSV s.r.o. Uherský Ostroh
Ing. Jan Ostrý SUDOP PRAHA a.s. Praha
Ing. Petr Pacák SAGASTA s.r.o. Praha 4
Jakub Papoušek DS engineering PLUS, a.s. Praha
Ing. Václav Peřina SG Geotechnika a.s. Praha
Šárka Petříková IBR Consulting, s.r.o. Praha
Dipl. Ing. Peter Pittner BUNG CZ s.r.o. Praha
Ing. Kateřina Plachá Vodni Sklo a.s. Praha 1
Ing. Andrea Plišková SUDOP PRAHA a.s. Praha
Ing. Ivan Pomykáček SUDOP PRAHA a.s. Praha 3
Ing. Karel Prokeš QM-4C, s.r.o. Liberec
Ján Púchlo REKMA, spol. s r.o. Břeclav
Tomáš Račák Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace Praha
Bc. Martin Rainer IBR Consulting, s.r.o. Praha
Ing. Michal Rebec PUDIS a.s. Praha 6
Ing. Jiří Řehoř SUDOP PRAHA a.s. Praha
Ing. Aleš Rožec QM-4C, s.r.o. Liberec
Ing. Kateřina Šádková SUDOP PRAHA a.s. Praha
Mgr. Petr Schenk Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace Praha
Ing. Miroslav Schenk Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace Ostrava
RNDr. Tomáš Šikula HBH Projekt spol. s r.o. Brno
Bc. Radek Šíma Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace Plzeň
Ing. Ladislav Šimek Valbek, spol. s r.o. Liberec
Ing. Tomáš Slavíček SUDOP PRAHA a.s. Praha 3
Ing. Luboš Štancl AZ GEO, s.r.o. Ostrava
Ing. Hana Staňková SUDOP PRAHA a.s. Praha
David Suchánek SAGASTA s.r.o. Praha 4
Ing. Ludvík Šumbera EUROVIA CS, a.s. Praha
Ing. Marek Surovčík PUDIS a.s. Praha 6
Ing. Štěpán Svoboda Ph.D. HBH Projekt spol. s r.o. Brno
Ing. Miloš Tlustý CSc., DBA ReMi Konzult, spol. s r. o. Praha
Ing. Jakub Točín SUDOP PRAHA a.s. Praha
Ing. Marek Trusík SAGASTA s.r.o. Praha 4
Ing. Michal Turek PUDIS a.s. Praha 6
Martin Vácha BUNG CZ s.r.o. Praha
Ing. Soňa Vachalová Arrano Group s.r.o. Olomouc
Ing. Jakub Valta SUDOP PRAHA a.s. Praha
Ing. Jan Velikovský CBCZ group a.s. Praha
Ing. Jiří Velíšek Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace Plzeň
Bc. Martin Vít Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace Plzeň
Ing. David Vitouš SAGASTA s.r.o. Praha 4
Bc. Marek Volák Silnice Topolany a.s. Chomutov
Ing. Jaroslav Vopalecký PORR a.s. Praha
Ing. Robert Vorschneider VALBEK-EU, a.s. Liberec
Ing. Mgr. Zdeněk Vosátka Vodni Sklo a.s. Praha 1
Ing. Tomáš Votava EDIKT a. s. České Budějovice
ing. Pavel Vrba EUROVIA CS, a.s. Praha
Ing. Vojtěch Vybíral Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje Brno
Bc. Tereza Vyskočilová SUDOP PRAHA a.s. Praha
Ing. Dana Wangler SUDOP PRAHA a.s. Praha
Zdeněk Žabka ŽPSV s.r.o. Uherský Ostroh
Roman Zaňát ŽPSV s.r.o. Uherský Ostroh