SILNIČNÍ KONFERENCE 13. - 14. června 2023


Vážené kolegyně, vážení kolegové, přátelé,

rád bych Vás, jménem svým a jménem České silniční společnosti, pozval na další ročník Silniční konference. Jsme moc rádi, že se vracíme do Ostravy!

Letošní ročník konference je atypický svým termínem konání. Počátek léta nám spíše evokuje čas dovolených či ukončování ročníků ve školách. Důvodem změny termínu je konání Světového silničního kongresu, který se uskuteční na začátku října v Praze, v Kongresovém centru. I touto cestou bych Vám všem rád poděkoval za podporu tohoto projektu, která se výrazně zintenzivnila a to hned od počátku tohoto roku.

Ale zpět k Silniční konferenci - krásné a zajímavé prostory Trojhalí budou důstojným místem pro konání 30. ročníku konference. Budou Vás čekat různá překvapení a nejen Silnička bude slavit svoje výročí. Připravujeme pro Vás opět zajímavý a bohatý program, rozšiřujeme aktivity pro studenty a nezapomínáme na pomoc ostatním. Chceme, i díky Vám, zanechat v regionu pozitivní obtisk.

Přijeďte v červnu do Ostravy, potkejte se s přáteli, motivujte a motivujte se.

Srdečně vás zve

Ing. Petr Mondschein, Ph.D.
předseda České silniční společnosti

Českou silniční společnost a Borůvku spojují atributy vzdělávání, tréninku, přátelství. Rádi podporujeme dlouhodobé projekty s myšlenkou a srdcem.